Czekamy na 7. astrospotkanie AKA

Po udanym szóstym naszym spotkaniu, jakie odbyło się w piątek 16 marca przyjdzie oczywiście czas na kolejne. Mam nadzieję, że ten czas szybko nadejdzie - astrospotkanie planuję zorganizować w połowie tygodnia. Pierwszą próbę możemy podjąć w środę około 20:30. W razie niepowodzenia następne próby podejmowane będą co wieczór - do skutku. Wówczas na niebie znajdą się: Księżyc w dogodnej fazie, Saturn i Wenus oraz pierwsze wiosenne gwiazdozbiory - do zobaczenia jest sporo. W razie pytań, jak zwykle kontakt e-mailowy;)
Pozdrawiam i do zobaczenia na 7. astrospotkaniu!

Komentarze

 1. W związku z obiecującą pogodą na najbliższy weekend (a nie najlepszą ostatnimi wieczorami) pojawia się szansa zorganizowania 7. astrospotkania.
  Próby podejmować będziemy o 20:30 w dniach od piątku 3 kwietnia do niedzieli 25 kwietnia.
  W tym czasie Księżyc będzie krótko po I kwadrze, a więc jego powierzchnia nadal będzie dobrym celem do obserwacji. Ponadto Saturn i Mars oraz kilka gromad otwartych.
  Może w ten weekend nam się uda?;) W razie pytań - kontakt mailowy;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamy już niedzielę, i ostatnią okazję do jeszcze ciekawej obserwacji Księżyca, będącego 4 dni po I kwadrze. W związku ze zbyt małą liczbą chętnych w piątek i w sobotę, próbę spotkania podejmiemy dopiero dziś około 21:00.
  Czekam na Was, pogoda dopisuje;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zainteresował Ciebie wpis? Masz własne spostrzeżenia? Chcesz dołączyć do dyskusji lub rozpocząć nową? Śmiało! :-)
Jak możesz zostawić komentarz? - Instrukcja
Pamiętaj o Polityce komentarzy

W komentarzach możesz stosować podstawowe tagi HTML w znacznikach <> jak b, i, a href="link"